Szanowni Państwo,

Zapraszam Państwa do odwiedzania IX edycji Międzynarodowych Targów Zoologicznych ZOOMARKET 2010, które odbędą się w dniach 10 - 12 września br. Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, w godz. 10.00 - 17.00

ZOOMARKET 2010 to niewątpliwie najpełniejsza oferta polskiego rynku produktów dla zwierząt. Jedyna w naszym kraju impreza łącząca cechy wydarzenia wysokospecjalistycznego z imprezą dostępną dla tysięcy hodowców i miłośników zwierząt.

Targi ZOOMARKET to impreza przeznaczona dla wszystkich zainteresowanych tematyką zwierzęcą, zarówno dzieci jak i dorosłych.

Przez trzy dni trwania Targów zwiedzający mają okazje obejrzeć między innymi Międzynarodową Wystawę Kotów Rasowych, wziąć udział w wyborach najładniejszego kota i najładniejszego kundla stolicy ,a ponadto zobaczyć wspaniałą Wystawę Terrarystyczną.
Targi uświetnią także: pokazy felinoterapii, pokazy dogoterapii i konsultacje, ekspozycje ptactwa egzotycznego, pokaz psiej mody, pokazy myszy i świnek rasowych oraz liczne konkursy z nagrodami.

Każdy zwiedzający będzie mógł przyłączyć się do zbiórki dla fundacji Paluch i do walki z bezdomnością.

Wszyscy właściciele psów, kotów i innych zwierzaków będą mogli zaopatrzyć się w komplet najnowszych produktów niezbędnych do pielęgnacji swoich ulubieńców.
Ważnym elementem Targów będzie możliwość bezpośrednich konsultacji dotyczących zwierząt z obecnymi na targach profesjonalistami.

Tegoroczny bogaty program imprez towarzyszących jest wspaniałym pomysłem na spędzenie czasu z rodziną i bliskimi w otoczeniu urokliwych i fascynujących zwierzaków.

 

Serdecznie zapraszamy

www.zoomarket.ztw.pl